اسپورت کردن ماشین ها

همیشه کمی ابتکار و خلاقیت می تونه تو کوچکترین مسائل انسان را جهانی و نامدار کنه... خلاقیت بکار رفته در این ماشین را در تصاویر زیر ببینید.
چینی ها خودروی خود را از این به بعد با استفاده از لامپ های نئون و با نور  پردازی خاصی تزیین می کنند به طوری که خودرو شبیه به بازی های ماشین سواری می  شود.
 
اسپرت کردن خودرو یکی از علاقمندی های جوانان است که در  تمام نقاط دنیا می توان آن را مشاهده کرد. هر جای دنیا جوانان راهی منحصر به  فرد را برای خود پیدا می کنند و حالا چینی ها دست به کاری عجیب زده اند.
جوانان چینی در اقدامی جالب و برای فرار از شر چهره خسته کننده خودروهای خود  راهی جدید را ابداع کردند. آن ها خودروی خود را از این پس با استفاده از لامپ  های نئون و با نور پردازی خاصی تزدین می کنند به طوری که خودرو شبیه به بازی  های ماشین سواری می شود.
 
اسپورت کردن ماشین به این روش دیده بودید !+ تصاویر
 
"زنگ چاوی" یک طراح ظاهری خودرو است که می گوید با گسترده شدن این نوع تزئین  کردن خودرو حالا راننده ها بسیاری هستند روزانه به مغازه های اسپرت مراجعه می  کنند تا خودروی آن شکلی شب تاب داشته باشد.
 
نکته جالب در مورد این خودروها آن است که می توان به راحتی در میان آن ها  سوپرماشین های گران قیمت را دید. برای مثال لامبورگینی گالاردو، نیسان جی تی آر  و پورشه از جمله خودروهایی است که بیشتر به این صورت دیده می شود. این نوع  اسپرت کردن تنها شب هاست که جلوه خود را پیدا می کند.
 
اسپورت کردن ماشین به این روش دیده بودید !+ تصاویر
 
اسپورت کردن ماشین به این روش دیده بودید !+ تصاویر
 
اسپورت کردن ماشین به این روش دیده بودید !+ تصاویر
 
اسپورت کردن ماشین به این روش دیده بودید !+ تصاویر
 
 
 
 
/ 25 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چشم ها این زبان خاموش عشق...

بعضیـــــــــا میگن رفیق مثل لیمو شیرینه بعد یه مدت تلخ میشه! اما یکی نیست به این بعضیا بگه لیمو شیرین همیشه شیرینه… تا چاقو به جیگرش نزنن تلخ نمیشه!!!

لعیا

ماشینا چرا اینجوری ان؟[تعجب]

مائده

باهشه مهسا جون بازم سر میزنم. لینکت کردما! تو هم خواستی لینکم کن.

نغمه

وای خییییییییییییلی قشنگن

ماهان

سلام مطلب جدیدی بو د وتزینات هم زیبا وجالب توجه واین چینی ها که فکرهای خلاق دارند وازدیدن کارهایشان حیرت میکنی مارا قرنها جا گذاشتند و... مطالب خوبی رو دنبال میکنی اقای مهندس تبریک می گویم به شما من شمارا مدتهاست لینک کردم درپیوند شما اثری ازوبلاگ ما نیست که نیست بانام "طنز وداستان"یا "تنهایی یک شهر"هرکدام که می پسندی لینک بفرمایید شادباشی

منصوره

سلام مطلبت خیلی جالب بود.[چشمک]

●• __✘ ✘ حـــســرت ديـــدار ✘ ✘ ___●•

تقصیر من نیستــــــــــــــ... به تــــــــــــــــــو که می رســــــــــــــــم... تب می کنمــــــــــــ، به تــــــــــــــــو که می رســـــــــــــــم... هوس آغوشتـــــــــــــ میسوزاندم، به تــــــــــــــــو که می رســــــــــــــــم... لبــــــــــــــانم از عطشت له له میزنند، به تــــــــــــــــو که میرســـــــــــــــــــم.. . نگاهم خمـــــــــــــار نگاهت میشود، به تـــــــــــــــــو که میرســـــــــــــم... تقصیر تو نیستـــــــــــــ، نفسهــــــــــــــــایت دیوانه ام میکند ... [گل]